Дирекція львівського Парку культури заявила про самовільне захоплення землі під будівництво

logo
116555_direkcija_lvivskogo_parku_kulturi_zajavil.jpeg


На території львівського Парку культури забудовник самовільно захопив землю під будівництво. Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради з посиланням на директора парку Олександра Молодого. Незаконне захоплення землі було виявлено у понеділок, 31 липня.

Як розповів ZAXID.NET директор Парку культури Олександр Молодий, йдеться про скандальне будівництво на вул. Лижв’ярській.

«Йдеться про скандальне будівництво громадянина Баляша у верхній частині парку, де Монумент Слави. У свій час він отримав земельну ділянку в оренду (10 соток) для будівництва офісу. Він уже давно захопив значно більше, вийшов за проект, з ним судилися. Він купує усі рішення судів і у останні дні він почав переставляти паркан ще далі на територію парку і заливати капітальну огорожу», – сказав Молодий.

Земельна ділянка розташована за Монументом Слави

Як повідомляють у міській раді, 1 серпня відбудеться комісійне обстеження цієї території та будуть вжиті невідкладні дії. На думку Олександра Молодого, тут варто застосовувати силові методи.

«Подавати у суд на нього марно. Очевидно треба якісь силові дії застосовувати. Усі рішення судів міська рада і парк програє. У нього занадто багато грошей і хороших зв’язків у судах. Я, як директор парку, бачу тільки силові методи. Він колишній регіонал, точніше регіонали колишніми не бувають. Для початку треба валити паркан», – додав Олександр Молодий.

Як писав ZAXID.NET, історія про незаконне будівництво в Парку культури тягнеться з 2011 року. Тоді голова комісії природокористування, охорони довкілля та благоустрою Львівської міськради Віра Лясковська та директор департаменту містобудування Андрій Павлів повідомили, що за адресою вул. Лижв’ярська, 42 ведеться незаконне будівництво.

Власник ділянки тоді заявив, що «реконструює» стару будівлю «з розширенням за рахунок надбудови». Однак самого будинку за адресою на той час вже не було, його знесли без жодних дозволів та погоджень.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...