Директор Арени Львів: «Не розумію, чому Карпати збурили ситуацію»

logo
105756_direktor_areni_lviv_ne_rozumiju_chomu_kar.jpeg


— Перемовини з приводу використання Арени Львів Карпатами почалися у квітні. Ми підготували проект договору, направили його Карпатам, але отримали відповідь про те, що, умовно кажучи, «так не буде, буде тільки так, як ми хочемо». Карпати послалися на погану фінансову ситуацію і виклали свої умови. Причому вони набагато гірші, ніж у попередньому сезоні, у якому ми отримали від Левів 3 мільйони 800 тисяч гривень. У новій пропозиції Карпати пропонуют Арена Львів тільки 3 мільйони і це попри те, що зросла мінімальна заробітна плата, енергоносіїв, витратних матеріалів.

— Але гендиректор Карпат Юрій Дячук-Ставицький вказав про пропозицію від клубу у 3 мільйони 200 тисяч гривень…

— В останній пропозиції, яка надійшла минулого понеділка, є чітка сума – 180 тисяч гривень плюс 5% від продажу квитків. В показниках минулого сезону сумарно це і складає 3 мільйони. Більше того, ми в договорі зазначили, що віддаємо клубу комерційні права на площі стадіону, які не задіяні телебаченням. Минулого сезону ми розділили цю суму (1 мільйон гривень) по-партнерські навпіл. Але все вищезазнанчене не влаштувало Карпати і ми шукали компроміс надалі.

— Хто вів перемовини?

— Я з боку Арени Львів, а в Карпатах – комерційний директор та його заступник. Дячук-Ставицький приєднався до них тільки минулого тижня. Мені здалося, що він не володіє добре ситуацією, користується інформацією від комерційного директора. Коли я запропонував 210 тисяч за матч плюс 10% від квитків, було видно, що гендиректору клубу це сподобалося. Але ж однаково ми отримали від них листа, в якому Карпати просять ціну за оренду арени в 180 тисяч плюс 5% реалізації квитків.

— Тобто справа посувалася дуже мляво?

— Чесно кажучи, Карпати не приховували, що їм накладно грати на Арені Львів і що їм дешевше буде на Україні. Я не дуже зрозумів цього демаршу Карпат із заявами, переходом на особистості. Перемовини тривали, до перших домашніх матчів є трохи часу… Для чого було збурювати ситуацію? Вважаю, що це були передчасні емоції. Дячук-Ставицький, думаю, не володів усією інформацією. Якби він був у перемовинах від початку, можливо, договір був давно підписаний.

— Яким був маневр для компромісу між вами і клубом?

— Звісно, клуб зацікавлений у якомога вигідних умовах оренди стадіону, але я і зараз готовий до компромісу, відкритий до спілкування. Єдине – я не можу погодитися на ціну, яка є збитковою для державного підприємства. Уряд я переконував, що з Карпатами треба підписати договір, адже це місцева команда, це соціальне спрямування і т.д. Але мені слід буде обгрунтувати ціну оренди в уряді, а вона не може бути меншою, ніж 210 тисяч за матч. Якщо підпишу завідома збитковий договір, мною займеться прокуратура.

До слова, ми йшли на поступки, бо починали із ціни в 250 тисяч гривень. Карпати ж не йшли на жодну поступку. Повторюся, ми готові прийняти Карпати і досягти компромісу.

А поділитися?Вам має сподобатись...