ДЮФЛ: Мукачівці вдома здобувають один бал у протистоянні зі “Львовом”, а на виїзді є одна перемога з “Нікою”

ДЮФЛ: Мукачівці вдома здобувають один бал у протистоянні зі «Львовом», а на виїзді є одна перемога з «Нікою»У 5-му турі чемпіонату України з футболу в вищій лізі ДЮФЛУ мукачівський «Мункач» двома віковими групами – U-16 та  U-14 вдома приймав ФК «Львів».

Поєдинок у старшій віковій групі проходив за рівної гри й цілком справедливим був би нічийний результат. Однак чи не єдина можливість бдля гостей біля воріт мукачівців стала результативною у цьому матчі.

На 49-й хвилині захисники «Мункача» прогавили в центрі власного штрафного Назара Ткача, який спокійно прийняв собі м’яч на груди, а другим дотиком пробивав наш воротар парирував удар, та знову на добиванні Ткач був першим і проштовхнув м’яч в сітку воріт.

Наші хлопці будували конструктивну гру, але до явних загострень не доходило. Та ще й молодий арбітр, незважаючи на велику кількість зупинок у грі та заміни, дав фінальний свисток одразу ж після того, як добіг основний час гри.  Тож поразка «Мункача» – 0:1

А от зустріч молодших команд  можна розділити на два відрізки – майже весь перший тайм та частину другої половини зустрічі ігорову перевагу мали львів’яни, а останню двадцятихвилинку – господарі. Зі стартовим свистком львів’яни пішли вперед  і вже на 8-й хвилині змогли забити – флангову передачу від партнерів на куті штрафного приборкав гравець суперникай пробив Зден  Переганець відбиває, але  м’яч відкотився до ніг Котовенка, який вже вдруге пробив точно в кут воріт. Гості й надалі більше  контролювали м’яч, володіли ініціативою, а наприкінці тайму забили вдруге – Ярослав Прийул зумів переграти нашого воротаря.

Здавалося, що гра вже зроблена й львівська команда просто дограє гру й збереже потрібний результат.  Та такий розвиток подій не входив до плану підопічних Золтана Сільваші. Десь із середини другого тайму хлопці наче прокинулися й почали показувати атакувальний футбол.  А справжнім джокером господарів став Павло Долинай, який вийшов на поле в другому таймі. Спочатку Павло зумів точно замкнути передачу від партнерів на 52-й хвилині, а вже через 7 хвилин ударом з 30 метрів змусив капітулювати воротаря львів’ян і тим самим вириває нічию для своєї команди – 2:2.

Ще дві команди «Мункача» U-15 та U-17  гостювали в Івано-Франківську, де грали проти місцевої «Ніки». Підопічні Івана Фізера (U-17) зазнали фіаско – 0:3, а молодша команда (тренер Віктор Гей) зуміла здолати господарів – 1:0. Єдиний гол у складі мукачівців на 22-й хвилині забив Олександр Зубов.