До десятка відвідувачів їдальні УКУ госпіталізували з харчовим отруєнням

logo
35019_do_desjatka_vidviduvachiv_jidalni_uku_gos.jpeg


У Львові 27 жовтня з харчовим отруєнням госпіталізували до десятка людей, серед яких є й діти. Усі вони, з їх слів, напередодні харчувалися в їдальні Українського Католицького Університету.

Речниця ГУ Нацполіції Львівщини Світлана Добровольська розповіла ZAXID.NET, що 27 жовтня о 21:10 надійшло повідомлення у Сихівський відділ поліції від чергового лікаря обласної інфекційної лікарні про те, що до них з харчовим отруєнням госпіталізували 8 людей, наймолодшій дитині – 5 років, є також 10 та 12 років, а найстаршому – 44 роки.

Водночас в департаменті з питань цивільного захисту ЛОДА повідомляють про семеро госпіталізованих, серед яких троє дітей.

Як зазначила Світлана Добровольська, за словами самих потерпілих, в одній з їдалень міста вони напередодні їли, зокрема, курячі крильця та млинці з м’ясом.

Стан усіх госпіталізованих – середньої важкості. Їм у стаціонарних умовах проводять повний комплекс клініко-лабораторних обстежень, надають необхідну медичну допомогу.

У повідомленні департаменту з питань цивільного захисту ЛОДА зазначено, що, за попередньою інформацією, потерпілі харчувались у трапезні УКУ, що на вул. Козельницькій, 2а.

Фахівці Львівського обласного лабораторного центру МОЗ України розпочали епідеміологічне розслідування.

Додамо, що їдальня «Трапезна УКУ» на Козельницькій, 2 у Львові входить до компанії «Холдинг емоцій !FEST» – мережі ресторанів та проектів з оригінальними концепціями, заснованої 2007 року.

Наразі коментарів УКУ та «Холдингу емоцій !FEST» ZAXID.NET не вдалося взяти.

Нагадаємо, це вже не перший випадок масового отруєння в закладах «!FESTу». У травні 2015 року у львівському ресторані «Театр пива «Правда» на площі Ринок (також входить до «Холдингу емоцій !FEST»), за офіційними даними, отруїлися понад 50 відвідувачів закладу. Причиною отруєння стала інфекція сальмонели. За два тижні ресторан відновив роботу. Згодом стало відомо, що поліція закрила кримінальне провадження щодо масового отруєння людей через «відсутність в діянні складу кримінального правопорушення».


Реклама

А поділитися?