Допоможемо всім, чим зможемо, – Гройсман звернувся до львів’ян

logo
102813_dopomozhemo_vsim_chim_zmozhemo_grojsman_z.jpeg


У розпал сміттєвої блокади Львова прем’єр-міністр Володимир Гройсман звернувся до мешканців Львова і запевнив, що сам на сам з цією проблемою їх ніхто не залишить.

Про це він заявив під час засідання Кабінету міністрів у середу.

Читайте також: Садовий опублікував скани сотень відмов Львову в допомозі під час блокади

Гройсман звернувся до львів’ян і запевнив, що весь рік на посаді прем’єр-міністра він завжди і дуже часто не публічно допомагав Львову вивозити сміття.

Я розумію, що це наше спільне питання – наведення ладу на вулицях прекрасного міста Львова. Розумію, що можуть бути різні загрози в тому числі й такі, що стосуються екології,– зазначив прем’єр-міністр.

Він додав, що не хоче, щоб його втягували в “політичні ігри на фоні львівського сміття”.

“Політичні баталії будуть тоді, коли будуть політичні вибори. Зараз ми маємо забезпечити спокійне життя для українських громадян і львів’ян в тому числі”, – сказав Володимир Гройсман.

Прем’єр нагадав, що відправив у середу до Львова зі спеціальною комісією віце-прем’єра Зубка, “щоб допомогти львів’янам навести лад в місті, вивезти сміття”.

Гройсман запевнив мешканців Львова, що ніхто “сам на сам з цією величезною і жахливою проблемою їх не залишить”.

Будемо допомагати всім, чим зможемо, щоб разом з вами навести лад у місті,– заявив прем’єр-міністр.

12 червня львівська міська комісія з надзвичайних ситуацій прийняла офіційне рішення про необхідність оголошення Львова зоною надзвичайної екологічної ситуації. Відповідне звернення надіслали до уряду, РНБО, президента та Львівської обласної держадміністрації.

20 червня віце-спікер парламенту Оксана Сироїд з трибуни Верховної Ради повідомила, що приєднується до голови парламентської фракції “Самопоміч” Олега Березюка і починає голодування на знак протесту проти дій центральної влади та на підтримку жителів Львова, які страждають від сміттєвої блокади.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...