ДТП з авто Димінського: Слідчі призначили нові експертизи при участю автоекспертів і біологів

logo
126770_dtp_z_avto_diminskogo_slidchi_priznachili.jpeg


Слідчі Національної поліції призначили нові експертизи у справі про ДТП за участю автомобіля бізнесмена Петра Димінського на Львівщині, в якому 18 серпня загинула 31-річна жінка.

Питання про те, хто був за кермом на момент зіткнення, залишається невирішеним. Покази охоронця підприємця спростував ДНК-тест, про що напередодні заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

На цьому тлі слідство призначило зокрема – молекулярно-генетичну по вилучених об’єктах, дактилоскопічну, комп’ютерно-технічну, автотехнічну та трасологічну, судово-медичну та інші експертизи.

“Метою проведення додаткового огляду є вирішення питань, що стоять перед слідством під час розслідування цієї справи”, – сказано в повідомленні поліції.

Нагадаємо, 18 серпня в ДТП Mercedes Петра Димінського врізався в Opel 31-річної жінки, яка здійснювала поворот по правилам дорожнього руху. Жінка загинула на місці.

Поліція за зібраними оперативними даними заявляла, що за кермом знаходився 43-річний львів’янин (тобто не сам Димінський).

Димінський часто самостійно керує машиною. У той же час охоронець Петро Борщ взяв відповідальність за смертельне ДТП на себе.

В рамках розслідування призначили експертизу слідів біологічних матеріалів, щоб встановити особу водія. Як відомо, цей тест виключив свідчення підлеглого бізнесмена.

Сам Димінський вже двічі проігнорував допит і імовірно знаходиться за кордоном.

Смертельне ДТП за участю авто бізнесмена Петра Димінського

31 серпня слідчі повідомили про нові експертизи у справі про ДТП з авто Димінського

ВІДЕО


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...