Дуже тішить, коли твоїм сміттям у власній домівці займається особисто Президент

logo
100762_duzhe_tishit_koli_tvojim_smittjam_u_vlasn.jpeg


За час, який минув після Грибовицької трагедії, експерти та екологи запропонували безліч шляхів та дорожніх карт для вирішення питання. Але вони «турбують» пана Садового так само, як міністра екології – питання збереження довкілля.

«Разом з усією Україною з сумом дивлюся, як пан Садовий вкотре намагається перекласти відповідальність з хворої голови на здорову.

Природно, дуже тішить, коли твоїм сміттям у власній домівці займається особисто Президент чи Прем’єр-міністр. До того ж, набагато легше витрачати енергію на пости у соціальних мережах, аніж «копирсатися» у смітті.

Разом з кількістю львівського сміття зростає і зарозумілість міського голови. Спочатку йому «заважало» керівництво обласної державної адміністрації, потім його «замовляли» Прем’єр та Президент, наступними стануть, скоріше за все, Євросоюз і світова масонська змова…

За час, який минув після Грибовицької трагедії, експерти та екологи запропонували безліч шляхів та дорожніх карт для вирішення питання. Немає потреби їх перераховувати: вони «турбують» пана Садового так само, як міністра екології – питання збереження довкілля.

Доки ми самі не «винесемо це сміття», продовжуватимемо дихати повітрям, яке заражене популізмом і корупцією», — написав на своїй сторінці  facebook народний депутат Олег Недава.

ЧИТАЙТЕ: Олег Недава: Донбас за крок до оголошення надзвичайної ситуації


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...