Екологи з поліцією забрали ведмедицю з пересувного цирку на Львівщині

logo
117311_ekologi_z_policieju_zabrali_vedmedicju_z_.jpeg


У середу, 2 серпня, у смт. Івано-Франкове, що на Львівщині, екологи спільно з правоохоронцями вилучили ведмедицю з пересувного цирку. Про це місцеві активісти повідомили у Facebook, уточнивши, що тварину тримали у тісній клітці на сонці у 35-градусну спеку.

У прес-службі ГУ НП у Львівській області підтвердили ZAXID.NET факт вилучення тварини, на час слідства вона перебуватиме у ведмежому притулку «Домажир». Начальник Держекоінспекції у Львівській області Микола Маланич розповів ZAXID.NET, що тварину вилучили через звернення мешканців щодо жорстокого поводження з дикою твариною.

Клітка, у якій утримували ведмедицю у пересувному цирку. Фото Катерини Артюхової

«Мешканці писали нам, що з ведмедем, який їздить по Львівській області, жорстоко поводяться, тобто неналежні умови утримання. Держекоінспекція це зафіксувала. Він був у тісній клітці на палючому сонці, такі умови зберігання не підходять жодній тварині. Є підозра, що ця ведмедиця сліпа, але нам ще має дати заключення ветеринар», – сказав Микола Маланич.

Додамо, що наприкінці липня ймовірно саме цей цирк гастролював у Жовкві. Тоді у соцмережах оприлюднили фото, як чоловік вигулює ведмедя містом на повідку, тим самим рекламуючи пересувний цирк. Окрім ведмедя, у пересувному цирку було ще кілька собак. Цих тварин привезли на гастролі і у смт. Івано-Франкове.

Тварину помітнили у ведмежий притулок «Домажир». Фото Наталії Вишневської

За словами Маланича, є підозри, що ведмедиця може бути незаконно набутою, оскільки правоохоронцям та екологам показали паспорт, у якому зазначено, що ця ведмедиця є самцем. Зараз усі обставини з’ясовують правоохоронці.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...