Екстремальними стрибками львів’яни зібрали ₴12 тис. для хворого Андрійка Саса

logo
35776_ekstremalnimi_stribkami_lviv_jani_zibrali.jpeg


Під дахом «Арени Львів» згуртувались ті, кому небайдуже життя 13-річного Андрійка Саса. Шестеро волонтерів зробили благодійні стрибки й додали до загальної скриньки хлопця ще 12 тисяч гривень. Нагадаємо, в Андрія рідкісний діагноз – апластична анемія. Його кістковий мозок просто перестав виробляти кров’яні тільця. Для порятунку потрібно зібрати 150 тисяч євро.

В одному з холів «Арени-Львів» тривають останні приготування. Ці сміливці наважились стрибнути з підашшя стадіону. Так хочуть допомогти школяреві Андрію Сасу, якому потрібна пересадка кісткового мозку у Польщі. 150 тисяч євро на операцію ― сума захмарна для батьків. Відтак допомогти зголошуються усі небайдужі. Клуб активного відпочинку «Адреналін» запропонував благодійні стрибки.

«В нас була вивішена пропозиція, потім ми вирішили зробити не як аукціон, а хто має можливість дати тисячу гривень, той і буде сьогодні стрибати», – каже керівник благодійного товариства «Відкриваємо серця» Юрій Федечко.

Морально підтримувати стрибунів щотижня буде хтось із відомих людей. Цього разу це співачка Андріана.

«Сама не відважилась стрибати. Не знаю чому, але з народженням дітей в мене екстрим пропав», – ділиться співачка.

Відчайдухи розповідають: стрибнути – це легше, ніж зібрати таку велику суму. Тож сподіваються, що таких як вони, буде більше. Волонтери готуються до стрибків довго, а сам він триває лічені секунди.

«Я згадала всіх, кого можна було згадати: про свою дитину, по свою сім’ю, про свою родину, про те, заради чого я сюди прийшла», – розповіла волонтерка Ірина Блахтій.

Охочих стрибнути обиратимуть щотижня з допомогою аукціону на сторінці у фейсбуці Роуп-джампінг KAVA.

«Ми будемо видавати на аукціон від одного до трьох стрибків, і люди будуть змагатися. Хто дасть більшу ціну і в подальшому вони приходять на об’єкт», – каже керівник проекту роуп-джампінг Любомир Максим.

Цього разу за благодійні стрибки волонтери зібрали 12 тисяч гривень. До збору може  долучитись кожен охочий, перерахувати гроші для Андрійка Саса.

А поділитися?