Голова району — невіглас: підлеглі Синютки не обходяться без лайки

logo
33044_golova_rajonu_neviglas_pidlegli_sinjutki_.jpeg


Увесь інтернет сколихнув запис телефонної розмови жительки Старого Села та голови Пустомитівської РДА

Жінка попросила ввімкнути опалення у дитячому садочку, проте у відповідь почула нецензурну лексику. Відео з аудіозаписом набрало вже понад 23 тисячі переглядів.

Спершу чиновник був ввічливим. Жінка від імені батьків просила ввімкнути опалення в дитячому садочку. Адже в приміщенні холодно, діти хворіють.

“Ми над тим думали. Є закон, який говорить, що впродовж трьох днів має бути температура нижча, ніж 8 градусів”, — пояснив жінці Володимир Говенко, голова Пустомитівської райдержадміністрації.

У відповідь жінка розтлумачила, що є відповідний наказ МОЗ, який дозволяє увімкнути опалення раніше. Навіть номер наказу продиктувала, адже посадовець ні сном, ні духом про це не знав. Записавши номер наказу, сказав, що мусить подивитися і прочитати, що в ньому написано.

Жінка погодилася чекати. Та пан Говенко, мабуть, сподівався, що вона вже вимкнула телефон, тож, набравши когось з установи, по телефону сказав таке: “Слухай, дзвонить якась курва, з того, як його, Старого Села, з тими своїми садочками йо…ними вже заграли…”, — ось як дає розпорядження голова Пустомитівської РДА.

“Мене таким не здивуєш. Адже вже був досвід спілкування з чиновниками такого рівня, особливо в нашому районі, — каже Експресу Мар’яна Согуйко, жителька Старого Села, чия дитина разом із усіма мерзла в садочку. — У мене є спеціальна програма, яку використовую для роботи, от і вдалося записати розмову. Чоловік подумав, що ми завершили говорити, і я вже вимкнула телефон… У суд подавати не збираюся, адже вважаю це не особистою образою, а всіх батьків. Та й часу нема на судову тяганину, і грошей мені від нього не треба”.

Юлія ГОЛОДРИГА


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...