Головний санітарний лікар спростував інформацію про поширення тифу у Львові

logo
24321_golovnij_sanitarnij_likar_sprostuvav_info.jpeg


Директор Львівського обласного лабораторного центру Роман Павлів спростував інформацію про розповсюдження тифу у Львові. Про це він заявивив у коментарі ZAXID.NET.

«Ніяких підстав про таке говорити – нема. По-перше, тифи бувають різними: черивним та висипним. По-друге, у обох випадках їх вияляють у людей, власне, люди є їхніми носіями. Сіяти паніку про поширення тифу на смітнику – повний абсурд», – пояснив Роман Павлів.

Інформація про поширення тифу на одному зі смітників міста з’явилася вчора ввечері на сторінці одного із мешканців Залізничного району Львова. Чоловік опублікував фото у фейсбук, де територія смітників обгороджена червоно-білою смугою з оголошенням «Обережно, виявлено тиф».

Як повідомили у Залізничній районній адміністрації, ситуація з вивезенням сміття у районі, зокрема, на Левандівці, контрольована. Працівники ЛКП обстежили територію, повідомлення, фотографії якого поширюють у соціальних мережах, про тиф, не виявили. 

«Працівники ЛКП обійшли територію, оголошення, фотографії якого поширюють у соціальних мережах, не знайшли. Загалом ситуація в районі щодо вивезення сміття контрольована, майданчики не переповнені, надзвичайної ситуації нема. Ми дуже просимо людей не вдаватись до таких провокацій. Звичайно, проблеми з ТПВ є, але ситуація не критична. На вул Повітряній сьогодні прибрали усі майданчики», –  зазначили у Залізничній районній адміністрації. 


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...