Херсонці взяли участь у Львівському конкурсі легкої промисловості

logo
78340_hersonci_vzjali_uchast_u_lvivskomu_konkur.jpeg


События

31 Марта, 11:07

У третій декаді березня 2017 року у м. Львові відбувся Всеукраїнський конкурс  професійної майстерності «Прорив легкої промисловості», ініційований національним галузевим партнерством у легкій промисловості України «Fashion Globus Ukraine» та асоціацією швейних училищ України. Про це повідомляє прес-служба управління освіти Херсонської міської ради.

ДИПЛОМ_Для_ХВПУ_СД

Конкурс, організований та проведений радником міністра освіти і науки України, головою «Fashion Globus Ukraine» Голдою Виноградською, проходив у двох номінаціях: «Сучасні колекції для готельного бізнесу» та «Сучасні колекції для ресторанного бізнесу».

У конкурсі взяли участь 23 колекції з різних міст України. Місто Херсон представляв ДНЗ «Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну». Колекцію одягу для ресторанного бізнесу «Mix Stile», яка складається з моделей для офіціанта, баристи та кухаря, створила творча група учнів та педагогів з професії «Кравець. Закрійник».

Окрім конкурсної програми учасники взяли участь у круглому столі «Особливості підготовки кваліфікованих робітників сучасного ринку праці за компетенціями», у ході якого обговорили актуальні проблеми та перспективи розвитку професійної освіти у галузі  легкої промисловості України.  

промисловвість

Колекція «Mix Stile» ДНЗ «Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну» пройшла до фіналу конкурсу і серед п’яти найкращих представлятиме українську легку промисловість на нараді країн Перської затоки, що відбудеться 8 квітня 2017 року у м. Дубаї (Об’єднані арабські емірати)

Вітаємо учнів та колектив училища, адже для навчального закладу – це справжня перемога!

Читайте также:

Комментарии

Комментариев 0


Реклама

А поділитися?