«Я не чув від Юлі твердого бажання балотуватись», – Садовий про Вусенко

logo
113044_ja_ne_chuv_vid_juli_tverdogo_bazhannja_ba.jpeg


Міський голова міста Львова Андрій Садовий вважає, що екс-секретар Луцької міської ради Юлія Вусенко зробила усе, аби найближчим часом відбулися вибори міського голови.

Про це він розповів під час свого візиту до обласного центру Волині у четвер, 20 липня.

«На сьогоднішній день я не чув від Юлі такого твердого бажання – брати участь у виборах. Вона робила все можливе, щоби вибори відбулися. Я їй за це щиро дякую тому, тому що в цьому й полягає принцип місцевого самоврядування, що має бути демократична процедура, і вона зробила максимум, що можна було зробити в цій ситуації», – заявив очільник «Самопомочі».

«Мені дуже прикро, що Луцька міська рада не зовсім працює тому, що певні судові рішення треба виконувати, а не дебатувати. Ці зміни секретаря міської ради, які у вас відбуваються не красять ситуацію», – додав Садовий.

До слова, до Луцька Львівський міський голова завітав, щоб поспілкуватися з колегами із «Самопомочі».

«Щоби краще зрозуміти, яка ситуація сьогодні є в місті, бо ви знаєте, що у вас вже довгий час немає мера – це дуже неправильно. І я би хотів, щоб вибори відбулися якомога скоріше, щоб якісно працювала і обласна рада, щоб був комфорт для мешканців, бо депутати робили би максимум, що вони мають робити», – додав він.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію


Реклама

А поділитися?