Як виглядатимуть пішоходні зони на вулиці С. Бандери (Фото)

logo
131947_jak_vigljadatimut_pishohodni_zoni_na_vuli.png


Вчора, 14 вересня, відбулась зустріч з приводу облаштування пішохідних зон на вулиці Степана Бандери. Вже готові напрацювання та ідеї презентував на зустрічі, що відбулась за адресою вулиця Степана Бандери, 14, Олександр Шутюк дизайнер-урбаніст ЛКП Інститут просторового простору.

Результати і матеріали з презентації опублікував “Інститут міста” на своїх сторінці у Fаcebook.

Проект майбутнього вигляду тротуарів вулиці розробили з врахуванням особливості вулиці, врахуванням вдалих впровадженнях здійснених на інших вулицях Львова та практичності.

Першою помітною новинкою буде поділ тротуарів по обидві сторони вулиці на комерційний тип та рекреаційний. Цей поділ допоможе уникнути наявні проблеми з паркуванням поперек проходу, з ділянками, де не можливо рухатись по тротуарі через кіоски, та проблеми з аварійним станом самої тротуарної плитки.

Тож було вирішено поділити дві сторони вулиці Степана Бандери на комерційну та рекреаційну.

9488-AAD9PRb.png9488-AAD9PRb.png

Південна сторона вулиці буде комерційна, адже саме тут розміщені будинки з активними фасадами. Тут розміщені кафе (буде передбачене для літніх майданчиків), магазини та інша комерція. Також тут буде місце для паркування авто та велосипедів.

На північній стороні переважно знаходяться навчальні заклади та будинки з пасивними фасадами. Щоб “розбавити” картину парканів та стін, що можуть бачити перехожі, планують створити тут рекреаційну частину.

Планується облаштування відпочинкової зони: озеленення частини території, встановлення вуличних меблів та збільшення освітлення.

Окрім оновлення загального вигляду пішохідних зон також планується “розбавити” загальний вигляд завдяки замощенню тротуарів різною плиткою.

Різні функціональні зони матимуть різні типи покриття. Також тут планується покласти тактильну плитку для незрячих пішоходів і розміщення маленьких пам’ятних знаків між замощеною плиткою.

На зустрічі дизайнери врахували побажання присутніх львів’ян та затвердили попередній вигляд вуличних меблів.

Противандальні лавки

Лаконічний сучасний ліхтар, з побажанням зважати на місце встановлення та висоту, щоб не заважало в помешканнях

Та вигляд смітників

Наступна зустріч відбудеться 19 вересня о 18.30. Детальніше з презентацією можна ознайомитись тут.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...