Керівництво Львівщини обговорило напрямки співпраці із Надзвичайним та Повноважним Послом Франції в Україні(+фото)

logo
32256_kerivnictvo_lvivwini_obgovorilo_naprjamki.jpeg


Про залучення французьких інвестицій в економіку Львівської області та потенційні вектори співробітництва у культурній галузі йшлося на зустрічі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки та керуючого справами Львівської обласної ради Валентина Харлова із Надзвичайним та Повноважним Послом Французької Республіки в Україні Ізабель Дюмон у понеділок, 17 жовтня.

Олег Синютка перш за все подякував за підтримку та позицію Франції стосовно України. Розповів він і про позитивний інвестиційний клімат регіону.

“На на Львівщині є досить хороші інвестиційні умови для іноземних інвесторів. Серед різних відомих європейських компаній, що вже започаткували бізнес на території нашої області, прагнемо бачити і французькі компанії. Зі свого боку сприятимемо їм у цьому, – наголосив голова ОДА. – Також хочу відзначити розвиток українських компаній та залучення ними відповідних технологій у сфері агропромислового розвитку”.

Надзвичайний та Повноважний Посол Французької Республіки в Україні розповіла, що активно пропагує Львівський регіон та Україну серед французьких компаній.

“Наприкінці жовтня у Парижі відбудеться Французько-український бізнес-форум, на якому ми очікуємо на вашого прем’єр-міністра. Спільна ціль цього заходу – розповісти французам про можливості України, – зазначила Ізабель Дюмон. – На у Франції є компанії, зацікавлені у реалізації на території вашого регіону проектів у сфері навколишнього середовища та енергоефективності. Якщо їх реалізація буде успішною, думаю, Україна стане популярнішою серед наших бізнес-компаній. Зокрема, для них дуже важливим є наявність відповідних проектів для втілення”.

Обговорили сторони зустрічі і можливість налагодження авіасполучення між Францією та Львовом та культурного обміну між країнами.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації


Реклама

А поділитися?