Кількість отруєних копченою рибою у Львові перевищила 50

logo
135189_kilkist_otruenih_kopchenoju_riboju_u_lvov.jpeg


Львівські медики зафіксували уже 54 особи, що отруїлися вудженою рибою, яку вони придбали на Привокзальному ринку у Львові. Серед постраждалих – семеро дітей. Причина спалаху кишкової інфекції досі не встановлена, але медики припускають, що це сальмонельоз. Це найбільший спалах кишкової інфекції у Львові цього року.

Як повідомила ZAXID.NET головний епідеміолог Львівщини Наталія Тімко, станом на вечір неділі, 24 вересня, у Львівській обласній інфекційній лікарні лежить 48 осіб, ще двоє госпіталізовані у Пустомитівську районну лікарню. Серед хворих – семеро дітей. Ще четверо пацієнтів, які звернулися до медиків з того ж приводу, від госпіталізації відмовились і лікуються амбулаторно.

За словами Наталії Тімко, поки невідомо, яка саме інфекція стала причиною харчового отруєння, оскільки результати лабораторних досліджень ще не готові. Орієнтовно, вони будуть у вівторок.

Нагадаємо, що перші масові звернення зі скаргами на харчове отруєння львівські медики зафіксували ще у п’ятницю. З’ясувалося, що усі постраждалі вживали скумбрію гарячого копчення, яку придбали у закритому павільйоні Привокзального ринку у Львові. Виявилось, що продавчиня напередодні купила 25 кг замороженої риби і в домашніх умовах її закоптила. Поліція уже порушила кримінальне провадження у цій справі.


А поділитися?