Колектив музею «Територія Терору» оголосив страйк

logo
134310_kolektiv_muzeju_teritorija_teroru_ogolosi.jpeg


19 вересня 2017 року працівники Меморіального музею тоталітарних режимів «Територія Терору» почали безстроковий страйк. Про його проведення, зігдно з трудовим законодавством, колектив у письмовій формі за 7 днів повідомив відповідний керуючий орган – Управління культури Львівської міської ради.Участь у протестних акціях беруть 11 з 12 співробітників музею.

Рішення про проведення страйку було викликане подіями, пов’язаними з проведенням третього конкурсного добору на посаду директора музею «Територія Терору», яке відбулося з порушеннями чинного законодавства у сфері культури.

Колектив висуває такі основні вимоги до Управління культури:- публічне визнання допущених помилок та скасування оголошених результатів роботи незаконної комісії з добору директора Меморіального музею тоталітарних режимів «Територія Терору»;- проведення прозорого, відкритого, чесного і ЗАКОННОГО конкурсу;- створення міжфракційної депутатської комісії, для перевірки всіх вище перерахованих фактів та покарання винних у допущених беззаконнях чиновників;- відновлення фінансування робіт із створення постійної експозиції музею.

Також, через неправомірні дії конкурсної комісії з визначення директора музею п одним з кандидатів на цю посаду – Володимиром Довжинським – подано судовий позов.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...