Концерт Сергія Бабкіна у Львові скасували

logo
139801_koncert_sergija_babkina_u_lvovi_skasuvali.jpeg


22323535 1614467695276257 864422620 oКонцерт Сергія Бабкіна у Львові сьогодні, 7 жовтня, так і не відбувся. Захід було скасовано після кількагодинних протестів та невдалих переговорів артиста і музикантів з блокувальниками. Гроші за квитки людям обіцяють почати повертати з понеділка. Люди починають розходитися. Чути вигуки “Слава Україні! Героям слава!”

Нагадаємо, Сергій Бабкін відмовився виконувати умови блокувальників, а саме публічно визнати Росію країною-агресором та пообіцяти не давати концертів на її території, а також на окупованих територіях. Натомість, артист назвав ситуацію на Сході України неоднозначною. Відтак, організатори блокування відмовилися пропустити людей на концерт.

Раніше, 6 жовтня, представник Добровольчого руху ОУН Олег Окопський, виступив у Фейсбук із закликом не допустити ганебного концерту Сергія Бабкіна у Львові. «Після початку збройної агресії рашки проти України цей чувак спочатку в складі вищезгаданої групи, а потім із сольниками неодноразово давав концерти в російській педерастії та в окупованому Криму. В час коли вся Україні зустрічала цинкові гроби зі сходу держави!» – зазначав Олег Окопський.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...