Куди у Львові з собакою впускати не хочуть?

logo
105958_kudi_u_lvovi_z_sobakoju_vpuskati_ne_hochu.jpeg


На вулиці Науковій з`явилась інформаційна таблиця, на якій повідомлено, що гуляти в цій зоні з домашніми улюбленцями не можна.

В середу, 28 червня, на вулиці Науковій у Львові з`явилась нова інформаційна табличка для відвідувачів парку. На ній зазначається, що тепер існують особливі вимоги поводження в цьому просторі.

Одним з пунктів на таблиці є заборона вигулу собак на території. Це і було основною метою спільноти «Наукова», яка встановила цю табличку – заборонити вигул собак тут.

Алея на вулиці Пулюя з транзитної зони в парк пеертворилась не так давно. Зараз сюди приходить велика кількість людей і відпочиває: матусі з дітьми, літні люди та інші. Всі змушені терпіти те, що в цій зоні люди вигулюють собак і не прибирають за ними. Це заважає всім, але “собачники” ігнорують зауваження.

FacebookFacebook

Звісно, гогсподарі собак почали обурюватись. проте лише згодом помітили, що знак встановили неправильний. На табличці зображено знак, з забороною ходити по алеях замість знаку забороною вигулу. Тобто хотіли встановити вимоги до власників собак прибирати за ними, а, фактично, заборонили перебувати у громадських місцях собакам на повідку. Хоча це дозволено законом.

Ці знаки схожі, але якщо ідеться про заборону вигулу, то собака має бути без повідка.

Фото ілюстративнеФото ілюстративне

Спільнота Dog-Friendly City вказала на помилку ГО Наукова. Сподіваємось найближчим часом знак виправлять.


Реклама

А поділитися?