Культурні події на вихідних у Львові

logo
131849_kulturni_podiji_na_vihidnih_u_lvovi.jpeg


У Шевченківському гаю — «Карпатська рапсодія».

Відчути «Карпатську рапсодію», не виїжджаючи зі Львова. У музей народної архітектури і побуту запрошують після пленерів четверо митців із Івано-Франківська. Це Богдан Кузів, Володимир Сандюк, Анатолій Мельник та Микола Качур. Їхній живопис – відгомін емоцій, пережитих у Буковелі, Дземброні, Криворівні, Верховині, Яремчі чи в Яблуниці за останні три роки. Кожен із митців надав для виставки з десяток своїх полотен.

«Комусь подобається група смерек, комусь небо, чи, як гори димлять. Комусь вориння, комусь трави нескошені. Комусь зими наші карпатські, свіжі, які надихають і дають здоров’я людям», – розповів Володимир Сандюк, заслужений художник України.

«Людкевич Фест» триватиме щодня до неділі.

На останні акорди цьогорічного фестивалю запрошує «Людкевич Фест». У суботу готують екскурсію у дім композитора. А вже ввечері солоспіви Людкевича у виконанні сопрано Софії Соловій та піаністки Юлії Маківничук зазвучать у Картинній галереї. А от у неділю по обіді – вже в домі Франка – Старогалицький бал для дітей. Ввечері ж – унікальні симфонічні твори Людкевича відлунають у Львівській філармонії. Виконуватиме симфонічний оркестр під диригуванням Івана Остаповича.

«У центрі фестивалю «Людкевич Фест» стала постать відомого українського класика Станіслава Людкевича. Фігура Людкевича об’єднала 10 подій. У кожному концерті звучить музика Людкевича, за винятком одного», – розповів директор фестивалю Тарас Демко.

«Добре, що ти є» — виставка про особливих людей.

Виставка «Добре, що ти є» запрошує поділитися любов’ю. Центр «Емаус», що опікується людьми з особливими потребами, влаштував у Центрі ім. Шептицького чуттєву фотовиставку. На світлинах Катерини Птахи та Наталії Раїник – історії шести сімей та найближче оточення особливих людей. Вони вчать, як попри свої щоденні труднощі, любити життя.

«В «Емаусі» ми віримо, що для того, щоби допомогти особам з неповносправністю, ми повинні допомогти всій сім’ї прийняти цю особу», – пояснила Наталя Юрах, менеджер зі зв’язків із громадськістю Центру «Емаус».


Реклама

А поділитися?