Купи львівського сміття виросли посеред дороги на Броварщині. ФОТОФАКТ

logo
79133_kupi_lvivskogo_smittja_virosli_posered_do.jpeg


Невідомі звалили купу сміття просто на дорозі у Броварському районі. Серед непотребу знаходяться  зошити і документи зі львівськими адресами.

Про це у Facebook повідомив Анатолій Гаркуша.

“2 квітня, або вночі, або рано вранці невідомий вантажний автомобіль виверну в зі свого кузова купу сміття. Сталося це на бетонці, котра веде до залізничної платформи Велика Димерка метрах у 200-х від дороги Велика Димерка (Парникова) – Гоголів”, – написав очевидець, зауваживши, що до цього ганебного процесу долучені щонайменше кілька осіб.

Читайте також: Львівськй сміттєвий колапс дає шанс усій Україні

“Одне бидло наказало вести сміття – цікаво, воно і безпосередньо вказало адресу, де його висипати? Інше бидло сіло за кермо й поїхало, а потім на дорозі підняло кузов. Він тупо, як і належить бидлоті, виконав вказівку чи наказ”, – обурився Гаркуша.

“Нехитре дослідження… навряд чи дають підстави для сумніву – сміття на Броварщині справді зі Львова. Тут і старі шкільні зошити, підписані дитячими почерками, і де є чітке посилання – Львів. Ще є пакети від “Нової пошти”, де адресат доставки товару – теж Львів. Автор сам це бачив на власні очі”, – додав Гаркуша.

Читайте також: 

Він відзначив, що навряд чи це “свіжий” привіт від міста Лева.

“Присутні висловили версію, що маємо ближчий адресат – вітання Великій Димерці з Рудні. Нещодавно Броварщину вже сколихнув “сміттєвий” скандал. Живе у Рудні досить відома людина Володимир Фролов. Люди скаржилися у багато інстанцій, що саме він на приватній території прийняв чимало тонн львівського сміття. Скарги практично ні до чого не привели. Бо у нас закон, як з’ясувалося, не діє. Вплинути на так званого підприємця, який захотів і прийняв у себе сміття, неможливо. Приватна ж територія!”, – підсумував Гаркуша.

Читайте також: Львівське сміття: брудна історія з чистим фіналом

Нагадаємо, наприкінці березня поблизу аеродрому у селі Долина неподалік від Обухова з’явилися купи сміття. За підрахунками очевидців, тут було щонайменше 5-7 машин. Місцеві жителі і сам голова Обухівської РДА переконані, ця сміттєва навала – зі Львова.

UAINFO

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...