Львів’янин здобув золоту медаль на чемпіонаті Європи з велотреку

Львівський велосипедист Роман Гладиш здобув золоту медаль чемпіонату Європи з велотреку у дисципліні скретч. Як повідомляє прес-служба Національного олімпійського комітету України, львів’янин першим фінішував у 15-кілометровому заїзді.

Чемпіонат Європи з велотреку стартував у Глазго, що в Шотландії, 2 серпня, а триватиме до 7 серпня. Роман Гладиш першим фінішував у дисципліні скретч (індивідуальна велогонка на дистанції 15 км). Друге місце виборов француз Адрієн Гарель, третє швейцарець Тристан Марге.

Нагадаємо, у березні Роман Гладиш здобув «бронзу» на етапі Кубку світу з велоспорту, що проходив у Чилі. Після цього його нагородили званням найкращого спортсмена Львівщини у грудні. Минулого сезону Гладиш третім у загальному заліку Кубка світу в омніумі-багатоборстві.