Львів’янину посеред вулиці погрожували вбивством (фото)

logo
126066_lviv_janinu_posered_vulici_pogrozhuvali_v.jpeg


30.08.2017, 12:14

Двоє чоловіків погрожували львів’янину вбивством. Про це повідомили в прес-службі патрульної поліції.

Вночі патрульних викликали на вулицю Новознесенська. Там 49-річний громадянин розповів, що двоє невідомих почали чіплятися до нього і його товариша, а потім двічі вдарили його товариша в голову, від чого той впав на землю. Коли чоловік спробував допомогти другу встати, один із зловмисників, за словами заявника, приставив до його голови пістолет і заявив, що пристрелить обох.

Патрульні почали шукати зловмисників. На вулиці Хмельницького інспектори помітили схожих людей. Їх зупинили і при поверхневій перевірці у одного з них був виявлений пістолет.

На місце викликали експертів і слідчих. Згодом 18-річного та 30-річного чоловіка доставили до Шевченківського відділу поліції. Заявник впізнав їх.

Двое мужчин угрожали львовянину убийством. Об этом сообщили в пресс-службе патрульной полиции.

Ночью патрульных вызвали на улицу Новознесенская. Там 49-летний гражданин рассказал, что двое неизвестных начали приставать к нему и его товарищу, а потом дважды ударили его товарища в голову, от чего тот упал на землю. Когда мужчина попытался помочь другу встать, один из злоумышленников, по словам заявителя, приставил к его голове пистолет и заявил, что пристрелит обоих.

Патрульные начали искать злоумышленников. На улице Хмельницкого инспекторы заметили похожих людей. Их остановили и при поверхностной проверке у одного из них был обнаружен пистолет.

На место вызвали экспертов и следователей. Впоследствии 18-летнего и 30-летнего мужчину доставили в Шевченковский отдел полиции. Заявитель узнал их.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...