Львівська облрада відмовилася запроваджувати електронні звернення до депутатів

logo
41357_lvivska_oblrada_vidmovilasja_zaprovadzhuv.jpeg


Депутати Львівської обласної ради відмовились підтримувати проект рішення про запровадження інтернет-звернень до керівництва та комісій ЛОР. За відповідне рішення під час сесії 22 листопада проголосувало лише 33 депутати із 45 необхідних.

«Інтернет-приймальня має на меті розширення можливостей громадян звертатися до депутатів з пропозиціями, проханнями та зауваженнями. У проекті рішення не було закладено жодних політичних питань. Таке голосування – результат політичних маніпуляцій або свідчення недолугості деяких депутатів. Сьогодні обласна рада не дала мешканцям можливості активно долучатися до контролю влади», – заявив автор проекту рішення, заступник голови фракції «Самопоміч» у ЛОР Роман Кізима.

Клікніть на зображення, щоб збільшити

Згідно з проектом рішення, на сайті облради мали створити окремий розділ, в якому мешканці області могли б писати звернення до голови ЛОР, його заступників, комісій та конкретних депутатів. Відповідь на такі звернення мала надходити протягом місяця з дати написання. Втім, для прийняття цього рішення було недостатньо голосів.

Зазначимо, що у вересні 2016 року депутати Львівської міської ради підтримали запровадження електронних звернень до депутатських комісій міськради. Для цього на сайті ЛМР виділили окремий розділ.

А поділитися?