Львівська облрада збільшить фінансування на мікропроекти

logo
130887_lvivska_oblrada_zbilshit_finansuvannja_na.jpeg


Цього року в бюджеті області на реалізацію мікропроектів передбачено 70 млн грн.Фото: ZIB.COM.UA

Фото: ZIB.COM.UA

Сьогодні у Львівській обласній раді відбулася дискусія про перспективи обласного конкурсу мікропроектів. Представники обласної ради, керівники районних рад та ОТГ обговорили питання подальшого розвитку та вдосконалення одного з найуспішніших проектів, за допомогою якого громади можуть реалізувати свої задуми.

«Ми сьогодні зібрали керівників районних рад, керівників ОТГ, експертів. Застереження і зауваження все одно є. Ми маємо певні свої думки, їх сьогодні озвучуємо назагал і хочемо почути пропозиції, власне, тих людей, які використовують кошти обласного бюджету і виконують ті чи інші роботи», – підкреслив заступник голови Львівської облради та співголова  конкурсної ради Володимир Гірняк.

За його словами, сьогоднішні пропозиції стануть ґрунтом для змін, які обласна рада вноситиме в положення про конкурс мікропроектів у жовтні цього року.

За словами Володимира Гірняка, з 2011 по 2015 роки в рамках цього конкурсу реалізували понад 500 проектів і їх число та суми фінансування зростають – у 2016 році з бюджету області видили спочатку 35 млн, однак до кінця року ця сума зросла  до 60 мільйонів.

Посадовець прогнозує, що наступного року фінансування зросте, а крім того, введуть нові пріоритети – екологічні проекти.

«Мікропроекти реалізуються за участі місцевих громад і це самоорганізує людей. Перемагають ті мікропроекти, де є місцева ініціатива. Люди самі слідкують, аби були виконані роботи, щоби вони були зроблені вчасно і якісно. Це дуже важливо», – наголосив Володимир Гірняк. 


Реклама

А поділитися?