Місця у Львові, які обов’язково повинен відвідати кожен львів’янин: трамвайне депо на вулиці Сахарова

logo
106272_miscja_u_lvovi_jaki_obov_jazkovo_povinen_.jpeg


Після створення, на початку 20-го століття його двічі перебудовували та розширювали. Дах та стіни були в плачевному стані, що, фактично, загрожувало життю працівників «Львівелектротрансу», та небайдужі люди вирішили дати нове життя депо.

Додамо, що це тимчасове депо діяло до 1930 року, тоді відкрили нове трамвайне депо на Городоцькій (сьогодні №1).З настанням 90-х років і з здобуттям Україною незалежності, багато заводів почали закривати, продавати і розкладати. Це частково торкнулось і трамвайного депо.

Юліан Чаплінський, головний архітектор Львова, вважає, що тут можна створити ідеальний креативний хаб, адже неподалік від цього місця розташовані три найбільші університети Львова. Тож зовсім нещодавно, ініціатори перейшли від слова до діла. Ще у 2016 році вирішили перейменувати старе депо на “Lem Station” і вже у грудні минулого року в одному із ангарів депо відбувся концерт інструментальної музики “LvivMozArt”. До цього середній ангар перебував у жалюгідному стані. Звідси вивезли усе сміття, полагодили дах, зробили новий відвід води, розбиті вікна і підлогу заставили дерев’яними плитами та підвели електрику .

Ось як він має виглядати:


Реклама

А поділитися?