Міська рада затвердила програму оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій

logo
100764_miska_rada_zatverdila_programu_ozdorovlen.jpeg


Цього року Жовківська міська рада затвердила програму оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій у 2017 році. З міського бюджету виділено 50 тис. грн.. на придбання путівок в дитячий оздоровчий табір.

Повідомляє сайт ЖОВКВА СЬОГОДНІ з посиланням на Жовківську міську раду.

Комісією з питань захисту прав дітей вирішено придбати 11 путівок для дітей м.Жовкви в дитячий оздоровчий табір « Романтик» в м.Скадовськ Херсонської області на період з 9 по 22 червня 2017 р. на 14 днів на березі Чорного моря.

Під час перебування дітей в таборі вони будуть забезпечені пятиразовим харчуванням, для відпочинку облаштовано комплекс басейнів та спортивних майданчиків, цікаво організоване їх дозвілля, заплановано проведення екскурсій і туристичних походів, проводиться виховна, культурно-масова робота , а також вечори відпочинку, дискотека.

Також бажаючі можуть займатися вивченням іноземних мов. Вода в затоці, в якій купаються діти збагачена вмістом йоду, який є корисним для організму дітей. Територія затоки обгороджена задля їх безпеки   Проживають діти у триповерховому корпусі в зручно облаштованих кімнатах, надзвичайно задоволені таким відпочинком.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Интервью Ксении Сoбчaк с Aлексеем Нaвaльным взoрвaлo сеть: “Чтo Вы несете, Ксения?”

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Рoсіянин змінив стaть зaрaди дружини-лесбіянки

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...