Муніципалам не вдалось зробити проїзною вулицю в центрі Львова, заблоковану ринком «Добробут»

logo
108078_municipalam_ne_vdalos_zrobiti_projiznoju_.jpeg


Представникам Галицької районної адміністрації разом з «Муніципальною дружиною» через супротив підприємців не вдалось демонтувати незаконно встановлені ворота та шлагбауми на вул. Старій позаду ринку «Добробут» і тим самим зробити вулиць проїзною. Про це ZAXID.NET повідомив начальник відділу комунального господарства Галицької РА Ігор Савка.

За словами Ігоря Савки, адміністрація ринку «Добробут» на численні запити райадміністрації так і не змогла представити жодних документів на встановлення цих воріт. До слова, ця вулиця заблокована вже щонайменше 10 років.

«20 червня Галицька районна адміністрація прийняла розпорядження розблокування вул. Старої. Адміністрацію ринку про це було повідомлено і встановлено термін до 30 червня, – розповів Ігор Савка. – Оскільки вони так і не виконали розпорядження, ми з представниками “Муніципальної дружини” прийшли їх демонтувати. Однак працівники ринку нам перешкоджали це зробити, подекуди застосувуючи фізичну силу, тож вулиця лише частково розблокована».

На місці події був наряд патрульної поліції Львова, однак вони не склали жодного протоколу про хуліганські дії підприємців ринку «Добробут». «Були дві сторони конфлікту: представники райадміністрації та продавці ринку, які їм перешкоджали. Патрульна поліція забезпечувала охорону правопрядку», – пояснив ZAXID.NET речник патрульної поліції Львова Мар’ян Шпитак.

За словами Ігоря Савки, Галицька РА звернеться до поліції та суду у зв’язку цією ситуацією.

А поділитися?Вам має сподобатись...