На Дрогобиччині до Франкового ювілею впорядкують дороги, викосять борщівник

logo
na_drogobichchini_do_frankovogo_juvileju_vporjadkujut_dorogi_vikosjat_borwivnik.jpg


п’ятниця, 8 липня, 2016, 8:54
Львів

На Дрогобиччині до Франкового ювілею впорядкують дороги, викосять борщівник

7 липня голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка в рамках робочого візиту на Дрогобиччину відвідав рідне село Івана Франка, зокрема, Державний історико-культурний заповідник «Нагуєвичі».

Директор заповідника Ореста Резекулова інформувала очільника області про підготовку об’єктів заповідника до Франкового ювілею.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на сектор з питань інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА.

Олег Синютка проінспектував стан споруд Музею-садиби, Будинку літератора, оглянув експозиції літературного музею, де дав вказівки щодо їх оновлення.

Цього ж дня голова облдержадміністрації, заступник голови ОДА Ірина Гримак, голова райдержадміністрації Володимир Шутко, голова районної ради Михайло Сікора побували на об’єкті колишнього дитсадка в Нагуєвичах, на реконструкцію якого в цьому році заплановані кошти з обласного бюджету.

За підсумками візиту Олег Синютка дав завдання керівництву району, які стосуються підготовки до 160-річчя від дня народження Івана Франка, – впорядкування доріг, боротьби з борщівником тощо.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.


Реклама

А поділитися?