На фанатському Євро-2017 у Львові перемогла збірна Словенії

У Львові завершився 11 фанатський фестиваль «Eurofanz». Цьогоріч до фіналу добралася збірна Словенії, яка на попередній стадії вибила з боротьби львівські «Карпати», та команда Білорусі. Вона у передостанньому раунді здолала французів.

Білоруси мали лише півгодини, аби перевести подих після попереднього поєдинку. Тож їхні словенські візаві виглядали значно бадьорішими. Щоправда, у першому таймі рахунок відкрити не вдалося жодній із команд.

Після перерви події на полі розвивалися значно жвавіше. Дев’ятий номер словенців влучним ударом поклав у ворота суперників «сухий лист». А невдовзі вони ще раз забили зі стандарту – 2:0. «Такі смішні голи пропустили», – підкреслив гравець фан-збірної Білорусі Євген Ковшик.

Відновив інтригу у двобої білоруський форвард Артем Ковель, забивши гол головою. Він зазначив: «Чесно, не знаю, як я забив. Просто вистрибнув вище за їхнього воротаря».

На більше «червоно-білим» сил забракло. Відтак фінальний свисток сповістив про перемогу Словенії, уже другу за історію «Єврофанзу». Першу вони здобули у 2011 році. Гравець фан-збірної Словенії Розаліто зізнався: «Зараз ми дуже втомлені і щасливі».

До слова, на турнірі залишився і львівський слід. Фани «Карпат» розділили «бронзу» із французами.