На львівському форумі цікавляться краєзнавчими книгами Полтавщини

logo
131237_na_lvivskomu_forumi_cikavljatsja_kraeznav.jpeg


На львівському форумі цікавляться краєзнавчими книгами Полтавщини

У Львові стартував 24-ий Форум видавців. Зранку ще довозили книги з різних видавництв. Полтавці облаштували свої ятки на третьому поверсі в Палаці мистецтв. Загалом на форум привезли 100 тонн друкованої продукції. Цього року тема заходу «Точка відтворення». Обговорюватимуть кризу еліти. Очікують півсотні авторів з 25 країн. Вже з’явилися перші відвідувачі. Видавництва Полтавщини презентують краєзнавчу літературу, дитячі книжки та історичні. Попитом користуються пізнавальні книги про культурні та історичні пам’ятки Полтавської області.  Відвідав нашу експозицію і міський голова Львова Андрій Садовий.  Придбав кілька книг, зокрема новинку – роман «Вир». Найбільший книжковий ярмарок триватиме до 17 вересня.

Людмила, львів’янка

Андрій Садовий, міський голова Львова

Вікторія Пилипенко, в.о директора  департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Людмила, львів’янка: Цікавить давня історія України, все про Україну, літературознавство, мовознавство.

Андрій Садовий, міський голова Львова: Це я придбав,  а це мені презентували Страшно люблю Полтаву, там такі люди добрі.

Вікторія Пилипенко, в.о директора  департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю: Книга, яка презентує нашу область пр. неї багато відомо в Україні і за межами України.


Реклама

А поділитися?