На Львівщині для ремонту доріг випробують німецьку технологію

logo
na_lvivwini_dlja_remontu_dorig_viprobujut_nimecku_tehnologiju.jpg


Для ремонту автомобільних доріг на території області планують випробувати передову технологію зміцнення ґрунтів, яка дозволяє будувати нові траси швидко та ефективно. Такий експеримент голова облдержадміністрації Олег Синютка запропонував представникам німецької компанії “KINPRO Holding GmbH”, котрі виявили намір запровадити свою методику на Львівщині. Зустріч відбулась сьогодні, 8 липня, у стінах Львівської ОДА, повідомляють НОВИНИ МІСТА ЛЕВА.

Іноземні бізнесмени прагнуть долучитись до будівництва автомобільних трас із застосуванням власної технології KINPRO GROUND System, котра дуже добре зарекомендувала себе у світі. За їх словами, це методика може бути застосована на 90% всіляких типів грунтів. Вона проста у застосуванні і дозволяє в короткі терміни підготувати грунт для будівництва основи дорожнього покриття.

У підсумку розмови сторони дійшли згоди щодо випробовування цієї технології на одній із ділянок доріг Львівщини. Відповідні бізнес-пропозиції представники німецької компанії підготують та нададуть вже найближчим часом.

“Якщо ця технологія після випробування та тестової експлуатації виправдає себе на наших дорогах, ми готові запроваджувати її для будівництва”, – резюмував голова ОДА.

ЧИТАЙТЕ В НАС ПРО: Львівські новини Новини міста Лева

А поділитися?