На Львівщині катастрофічно не вистачає водіїв

logo
132631_na_lvivwini_katastrofichno_ne_vistachae_v.jpeg


17.09.2017 12:06

На Львівщині катастрофічно не вистачає водіїв

Раніше на кожну вакансію претендувало кілька людей, а тепер шоферів в області катастрофічно бракує. На ринку праці сотні актуальних вакансій, але львівські водії не поспішають працювати на місцевих роботодавців. Причини зрозумілі — низька оплата праці, пише газета Експрес.

— Яку роботу пропонують?

— Зокрема, нині перевізники шукають водіїв маршруток і автобусів, які зможуть возити пасажирів по Львову та області. Такі вакансії пропонують аж чотири місцеві фірми, — розповідає Наталія Наконечна, заступник начальника відділу організації надання послуг роботодавцям обласного центру зайнятості. — Управління поліції охорони області потребує водіїв, які зможуть супроводжувати наряди груп реагування поліції службовими автомобілями. Навіть водіїв “швидких”, і тих не вистачає! Такі вакансії є в обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Також потрібні водії для доставки хліба та люди, які зможуть здійснювати вантажні перевезення. Такі вакансії є і у Львові, і в області. Крім того, нині “Львівелектротранс” терміново шукає на роботу водіїв вантажівок (автомобілі марки ГАЗ 52, ГАЗ 53,ЗІЛ ММЗ) та водіїв трамваїв. Досі актуальні вакансії водіїв навантажувачів. Розмір заробітної плати коливається від 4 тисяч гривень до 6 тисяч 210 гривень.

— А скільки взагалі маємо вільних вакансій?

— Загалом від початку року і до тепер на ринку праці було 2 тисячі 850 вакансій. З них — 2 тисячі 168 місць таки вдалося заповнити, решта, майже 700 — ще вільні.

Юлія СКОРИК

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter


Реклама

А поділитися?