На Львівщині штрафують водіїв вантажівок за поїздки в спеку

logo
116705_na_lvivwini_shtrafujut_vodijiv_vantazhivo.jpeg


Заборона набуває чинності тільки після підвищення температури повітря понад 28 градусів тепла.Фото: ar.volyn.ua

Фото: ar.volyn.ua

У літній час, при температурі повітря вище 28 градусів тепла, діють закони «Про дорожній рух» та «Про автомобільні дороги», згідно з якими вантажівкам заборонено проїзд дорогами державного та місцевого значення Львівської області.

Забороняється проїзд лише в денний час доби з 10.00 до 22.00 вантажівкам з загальною вагою понад 24 тонни і навантаженням на вісь понад 7 тонн.

Як інформує патрульна поліція Львова, вчора, 31-го липня, 39 водіїв вантажівок оштравано за порушення тепловгго режиму. Штраф за порушення складає 255 грн.

Такі заходи повинні зберегти дорожнє покриття автомобільних доріг від руйнування великоваговими транспортними засобами у період спекотної погоди.

Обмеження руху не розповсюджується на транспортні засоби, які здійснюють перевезення вантажів, що швидко псуються, та ті, які використовуються під час ліквідації наслідків стихійних явищ або надзвичайних ситуацій.

Мережа автомобільних доріг загального користування Львівської області станом на 01.01.2017 становить 8380 км, в тому числі: автодороги державного значення – 1866,1 км,

автодороги місцевого значення – 6514,5 км.


Реклама

А поділитися?