На Львівщині у ЛОДА обговорили з громадськістю принципи формування тарифів на житлово-комунальні послуги(+фото)

logo
40231_na_lvivwini_u_loda_obgovorili_z_gromadski.jpeg


16 листопада, у ЛОДА в. о. директора департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Назарій Романчук та заступник директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Оксана Соболь зустрілися з представниками інститутів громадянського суспільства, зокрема членами громадських рад.

Під час наради обговорили принципи формування тарифів на житлово-комунальні послуги, опалення, природний газ, електроенергію, водопостачання, а також урядові заходи зі спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та підтримку енергозбереження.

За словами Назарія Романчука, зростання тарифів на газ із 1 травня 2016 року в 2,3 рази спричинило зміну тарифів на теплопостачання.

Зважаючи на це, посадовець нагадав, що Порядок формування тарифів на житлово-комунальні послуги визначається Постановою КМУ від 01.06.2011 року № 869 “Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги” (зі змінами від 02.09.2015 року № 670).

Назарій Романчук, говорячи про повноваження щодо встановлення тарифів на послуги з тепло-, водопостачання та водовідведення у Львівській області, наголосив, що вони належать:

– Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, відповідно до Указу Президента України від 10 вересня 2014 року № 715 “Про затвердження Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг”;

– органам місцевого самоврядування відповідно до Законів України “Про житлово-комунальні послуги” та “Про місцеве самоврядування в Україні”.

Крім того, учасники наради обговорили механізм оформлення житлових субсидій та урядові заходи для соціального захисту населення.

Слід зазначити, що участь у заході взяли також представники ПАТ “Львівобленерго”, ТОВ “Львівгаззбут”, ЛМКП “Львівтеплоенерго”, ЛМКП “Львівводоканал”.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації


Реклама

А поділитися?