На перехресті вул. Шевченка–Ковча у Львові хочуть збудувати новий міст. Візуалізація

logo
39406_na_perehresti_vul_shevchenka_kovcha_u_lvo.jpeg


Мікрорайон Рясне з рештою Львова з’єднує лише одна вузька дорога. Щоб розвантажити частину пасажиропотоку на вул. Шевченка планується збудувати міст з вул. Ковча на вул. Шевченка.
ФОТО ІЛЮСТРАТИВНЕ. Джерело: Explorer.Lviv.Ua

ФОТО ІЛЮСТРАТИВНЕ. Джерело: Explorer.Lviv.Ua

«На одній із нарад минулого тижня вже обговорювались конкретні деталі щодо нового шляхопроводу над залізницею в районі кінцевої зупинки трамвая №7. Йдеться про те, щоб побудувати новий міст збоку від наявного. «Після будівництва нового мосту під  час ремонту існуючого весь транспорт перекинемо на новий, а після всіх робіт планується зробити кільцеву розв’язку на перехресті вул. Шевченка та вул. Ковча», – розповів Tvoemisto.tv Павло Сирватка, представник управління транспорту та зв’язку ЛМР, під час дискусії «Як повинні розвиватися райони Львова. Зустріч друга – Рясне».

Візуалізацію надав Васюта Ростислав

 

Наразі будівництво моста з вул.Ковча на вул.Шевченка та реконструкція наявного – на стадії техніко-економічного обґрунтування.

Довідка. Дискусійна платформа «Твоє місто Львів» створена Tvoemisto.tv за підтримки Європейського фонду за розвиток демократії  (European Endowment for Democracу). 

Підготувала Оксана Матійків


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...