На вул. Підвальній у Львові змінять схему руху транспорту

logo
23359_na_vul_pidvalnij_u_lvovi_zminjat_shemu_ru.jpeg


У Львові на вул. Підвальній змінять схему руху. Там розділять смуги громадського і приватного транспорту та облаштують острівець безпеки. Відповідне рішення ухвалила у середу, 14 вересня, міська комісія з безпеки дорожнього руху.

Згідно з рішенням, відокремлену смугу для трамваїв і автобусів зроблять на вул. Підвальній у напрямку від вул. Руської до пл. Митної. 

Крім того, на нерегульованому пішохідному переході через Підвальну на розі з вул. Братів Рогатинців облаштують острівець безпеки. Таким чином автомобілі, які їдуть посередині вулиці, в цьому місці заїжджатимуть на смугу громадського транспорту.

Схема організації руху на вул. Підвальній надана ZAXID.NET міською комісією з безпеки дорожнього руху

«Коли трамвай їде по колії, зліва від нього їдуть автомобілі. На повороті трамвай виїжджає на середину дороги, а автомобілі, які об’їжджають його, виїжджають на зустрічну смугу, чим створюють аварійні ситуації. Острівець безпеки спрямовуватиме весь транспорт в одну смугу, а потім знову розводитиме смуги», – пояснив ZAXID.NET спеціаліст управління транспорту і зв’язку ЛМР Костянтин Баранюк.

Зазначимо, що по цьому відрізку вул. Підвальної курсують трамваї № 1, 2, 4, 5, 7, 10, а також №9, який зараз не працює через ремонти доріг.

Додамо, що рух автомобілів по вул. Підвальній у зворотньому напрямку – від Митної – заборонений. Проїхати з Митної в напрямку пл. Данила Галицького автомобілі можуть по вул. Винниченка. Таким чином, на вул. Підвальній будуть дві смуги громадського транспорту і одна для приватного.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...