Наслідки хакерської атаки для Львова

logo
105124_naslidki_hakerskoji_ataki_dlja_lvova.jpeg


Сьогодні зранку невідомий вірус Petya атакував комп’ютерні системи великих компаній та організацій України. Постраждали й менші підприємства.

У Львові нападу зазнала система міської ради. Не працюють усі комп’ютери. Також зачинені центри надання адміністративних послуг. Обласна адміністрація працює у звичному режимі.

Екстрені служби міста працюють у звичному режимі. Швидка допомога приймає виклики, бригади виїжджають на виклики. Теж звично працює Патрульна поліція Львова та Поліція охорони.

Як повідомили на Львівській митниці, митниця, ДФС і ДПС – працюють у штатному режимі. Пункти пропуску працюють, а вантажі реєструються.

У ЛМКП «Львівводоканал» повідомили, що на підприємстві не працюють комп’ютери в офісі. Але на водопостачання до споживачів це не впливає. Воду в місто постачають. Проте не можуть приймати і проводити платежі. Також працівники «Львіводоканалу» не зможуть отимати сьогодні заробітньої платні.

Суди у місті працюють у звчному режимі.

Торговельні центри «Епіцентр» і «Ашан» не приймають карткових платежів, проте можна розрахуватися готівкою.

До слова, також кібератаки зазнав медіахолдинг ТРК «Люкс», до складу якого входять «24 Канал», національна мережа радіостанцій «Радіо Люкс» і «Радіо Максимум», а також ряд інтернет-сайтів.

Загалом станом на вечір вівторка до Департаменту кіберполіції НПУ надійшло 22 повідомлення про втручання в роботу персональних комп’ютерів. Про це у своєму Facebook повідомив речник Нацполіції Ярослав Тракало.

А поділитися?Вам має сподобатись...