Незабаром у Червонограді почнуть зводити сміттєпереробний завод

logo
78505_nezabarom_u_chervonogradi_pochnut_zvoditi.jpeg


Уже у червні 2017 року Червоноград отримає перший транш на будівництво сміттєпереробного заводу. Про це сьогодні, 31 березня, під час прес-конференції у Львові повідомив міський голова Червонограда Андрій Залівський, передає кореспондент Львівського порталу.

За його словами, уже відомий тариф на переробку сміття, який запропонував інвестор.

«Є співінвестор – власник заводу залізобетонних виробів зі Червонограду, є інвестор з-за кордону, який підтвердив свою готовність співфінансувати. Є варіант про викуп земельної ділянки з українським співінвестором – це завод комунальної власності, який орендують. Є стала ціна – 8-10 доларів за тонну – таке нам запропонували. А Львів нам зараз привозить сміття ціною 287 грн за 1 тонну, ті самі 10 доларів», – зазначив він.

Також А. Залівський повідомив, що майбутній завод матиме потужність, аби переробляти сміття не лише з Червонограда.

«Червоноград продукує в день 40-50 тонн сміття в день, потужність заводу 320 тонн. Тому, відповідно, завжди лишається поле для діалогу. Але спочатку цей завод треба збудувати»,- уточнив він.

За даними мера Червонограда, на завод доведеться чекати близько 25 місяців.

«Сьогодні є інвестор – польська фірма «Ековат». У нас реально підписаний меморандум, закінчилися перемовини. Рада директорів інвестора прийняла рішення, що вони будуть фінансувати 100 млн євро. Перший транш має бути в червні цього року. Керівник заводу залізобетонних виробів ,який планує бути співінвестором, має летіти в Маямі для підписання цих угод»,- розповів він.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...