Обшуки у Львові: активісти «Автономного опору» заявляють про залякування з боку СБУ

logo
141398_obshuki_u_lvovi_aktivisti_avtonomnogo_opo.jpeg


Обшуки, які Служба безпеки України провела 12 жовтня у квартирах активістів організації «Автономний спротив» у Львові, були актом залякування.

Про це в ефірі Громадського радіо заявила активістка організації Ярина Волошин.

«Ми вважаємо, що це кампанія залякування. Нас звинувачують у критиці чинної влади і пропагуванні соціальної революції. … Коли я запитала слідчого під час свого обшуку, якою статтею кримінального кодексу передбачений такий злочин, то мені сказали, що коли оголосять підозру, тоді усе й пояснять», — сказала активістка.

За словами Волошин, СБУ затримало дев’ятьох членів організації. Станом на 18:00 на допиті залишалося троє з них, решту відпустили, розповіла активістка.

Під час обшуків у активістів вилучили всі телефони, персональні комп’ютери та планшети, а також  документи про реєстрацію організації.

«Їх цікавили наші сторінки в соціальних мережах, тобто сторінки громадської організації «Автономний опір». Вони забрали у нас доступ до цих сторінок», — пояснює Волошин.

Сьогодні співробітники управління Служби безпеки України у Львівській області прийшли з обшуком до квартири, де проживають представники організації «Автономний опір». За словами активістки Анни Іванцик, обшуки розпочалися о сьомій ранку.

Причиною обшуків СБУ назвало те, що «Автономний опір» нібито фінансується з Росії.  В організації цю інформацію заперечують.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...