Оксана Караванська представила свою нову колекцію у Митрополичих садах (фото)

logo
104303_oksana_karavanska_predstavila_svoju_novu_.jpeg


У суботу, 24 червня, у львівських Митрополичих садах українська дизайнерка Оксана Караванська презентувала свою нову колекцію «Український Haute Couture». Модний показ на території Святоюрівського парку відбувається вже третій рік поспіль і є спеціальною подією в рамках фестивалю Alfa Jazz Fest.

«Моя нова fashion-історія покаже у квітучих Митрополичих садах моду як театр. Цього разу мене надихнули автентичні українські весільні обряди. Що може бути красивіше за білий цвіт на зеленій траві, особливо під містичний акапельний багатоголосий спів?», – розповідає Оксана Караванська.

фото Павла Паламарчука

Творчий показ допомогла підготувати відома львівська акторка, режисерка та співачка Наталія Половинка. Завдяки їй, колекція Караванської була представлена за допомогою засобів театру, музики та співу. Також гості показу змогли побачити перформанс «Весілля – вічне цвітіння Землі», побудований на традиційних весільних піснях з цілої України.

Співорганізатор показу є Благодійна організація «Фундація Духовного Відродження» УГКЦ, метою якої є розвиток соціальних проектів Церкви, зокрема оновлення Митрополичих Садів.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...