Олег Гончарук взяв участь у прийомі з нагоди святкування Дня заснування незалежної держави Чехословаччини

logo
34989_oleg_goncharuk_vzjav_uchast_u_prijomi_z_n.jpeg


Голова облдержадміністрації Олег Гончарук з дружиною Людмилою на запрошення Генерального консула Чеської Республіки у Львові Павела Пешека взяв участь у прийомі з нагоди державного свята – Дня заснування незалежної держави Чехословаччини.

http://www.if.gov.ua/files/img/image1_(2).JPG

Очільник Прикарпаття привітав пана Павела Пешека з призначенням на відповідальну посаду, а увесь народ Чехії – з нагоди свята.

«Чехія і Україна мають багато спільних історичних рис, у тому числі прагнення наших народів до самостійності та незалежності. – зазначив у вітальному слові Олег Гончарук. – У переддень свята дозвольте висловити впевненість у тому, що дружні стосунки між нашими країнами будуть зміцнюватися і поглиблюватися».

Також участь в урочистостях взяли перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський, керівники торгово-промислових палат Івано-Франківщини, Закарпаття та Львівщини, представник МЗС України у Львові Вячеслав Войнаровський, Генеральний Консул Республіки Польща у Львові Вєслав Мазур та Почесні Консули інших держав, представники бізнесу.


Реклама

А поділитися?