Оплати за паркування тепер можна за допомогою мобільного додатку

logo
113483_oplati_za_parkuvannja_teper_mozhna_za_dop.jpeg


Платити за парковку не відходячи від каси. Львів став першим містом, у якому запустили сервіс безконтактної оплати паркування авто смартфоном. Відтепер не потрібно шукати готівку біля паркомату, за все можна розрахуватися за кермом: заходиш у відповідний додаток, обираєш геолокацію, вказуєш номер своєї автівки та оплачуєш стоянку.

Якщо раніше злісних паркувальників майже неможливо було спіймати на гарячому, то зараз контролери в режимі онлайн зможуть відслідковувати, чи оплатив і на скільки часу забронював паркувальне місце власник автівки.

Не забули розробники унікального додатку і про велосипедистів. Вони легко зможуть знайти вільне місце для свого двоколісного. Така функція для роверистів безкоштовна.

Поки контролери ще опановують нові програми, ми запитали, чи до вподоби такі нововведення самим водіям.

Нагадаємо, це вже другий сервіс у місті, який дає можливість безконтактно розраховуватися за послуги. Зокрема, в січні запровадили електронну оплату за проїзд в електротранспорті, яка діє у всіх трамваях і тролейбусах міста Лева.

За зупинку автомобіля в неналежному місці доведеться дорого заплатити. Верховна Рада значно посилила відповідальність за паркування, зупинку та стоянку автомобіля там, де призначені місця для … Детальніше

Чи можуть паркувальники бути чесними?! Саме це намагаються з’ясувати автори проекту “Чесна парковка”. Відсьогодні розпочалися польові дослідження працівників. Як саме це відбувалося, розкажуть наші журналісти.

Не дотримався попередження, отримав по заслузі У центрі столиці водій припаркувався на узбіччі, де працювала спецтехніка. В результаті комунальники, не дивлячись на дороговартісну марку авто, … Детальніше

У місті на вулицях замінюють водовідведення. Будують місця для паркування авто, продовжують встановлювати дитячі і спортивні майданчики, кладуть дороги, і це тільки початок обіцяють депутати … Детальніше


Реклама

А поділитися?