Організаторів “пікету поляків” на Львівщині засудили

logo
107450_organizatoriv_piketu_poljakiv_na_lvivwini.jpeg


Двох чоловіків визнано винними у груповому порушенні громадського порядку. Вони організували акцію з перекриття дороги державного значення з антипольськими гаслами.

Вже є ухвала суду оприлюднена в Єдиному державному реєстрі судових рішень. Про це пишуть “Львівські” з посиланням на Polukr.net.

Нагадаємо, інцидент стався 29 березня 2017 року. Двоє чоловіків організували масове перекриття дороги державного значення «Львів-Рава-Руска» у селі Гряда Жовківського району Львівщини. Їм вдалось зібрати близько 130 осіб задля антипольської провокації. Організаторів було затримано і відкрито проти них кримінальне провадження за статтею 296 КК України.

Як встановило слідство, один з обвинувачених є учнем філії Добротвірського ліцею, з Бродівщини, другий – безробітній львів’янин. Прокуратура встановила, що ці громадяни погодились на пропозицію певної особи, яка пропонувала за винагороду в 1200 доларів, провести незаконну масову акцію на одній з доріг державного значення на Львівській області. Їм потрібно було підібрати близько ста осіб для акції, організувати доїзди та вручити прапори, банери й плакати з антипольським вмістом.

За три дні, до планованої дати, 26 березня, організаторам на мобільні телефони прийшли детальні інструкції для проведення незаконного перекриття дороги М-09 «Львів – Рава-Руська» з визначеним місцем розташування учасників, їх кількістю та тривалістю проведення. Також були додані сюди описи банерів та плакатів, прапорів Республіки Польща та продуктів харчування, які обов’язково треба з собою мати. Вони отримаю чітку вказівку не виконувати вимог правоохоронців.

Організаторів затримали під час проведення акції 29 березня. Їхні дії інкримінували як організація групових дій, що призвела до грубого порушення громадського порядку. Обоє підсудних визнали свою вину та уклали угоду з прокурором.

Суд визначив покарання у вигляді штрафу розміром 850 гривень обом.

До інших новин на “Львівських”.

А поділитися?Вам має сподобатись...