Отруєння рибою у Львові: кількість госпіталізованих зросла до 50 осіб

logo
135219_otruennja_riboju_u_lvovi_kilkist_gospital.jpeg


В Львівській обласній інфекційній лікарні лежать 48 осіб, двоє госпіталізовані в Пустомитівську райлікарнюСтаном на вечір неділі, 24 вересня, кількість госпіталізованих людей, які отруїлися рибою з ринку Львова, зросла до 50. Про це «Унн» повідомила головний епідеміолог Львівської області Наталія Тимко. «Нині в обласній інфекційній лікарні лежать 48 осіб, двоє госпіталізовані в Пустомитівську районну лікарню. Ще

Всі постраждалі їли рибу гарячого копчення, яку купили у Львові 

Всі постраждалі їли рибу гарячого копчення, яку купили у Львові 

Станом на вечір неділі, 24 вересня, кількість госпіталізованих людей, які отруїлися рибою з ринку Львова, зросла до 50.

Про це «Унн» повідомила головний епідеміолог Львівської області Наталія Тимко.

«Нині в обласній інфекційній лікарні лежать 48 осіб, двоє госпіталізовані в Пустомитівську районну лікарню. Ще чотири людини звернулися до медиків, проте від госпіталізації відмовилися», – зазначила Тимко.

Раніше повідомлялося, що 32 людини госпіталізували з отруєнням.

Встановлено, що всі постраждалі їли рибу гарячого копчення, яку купили у Львові в одному з торгових кіосків на ринку «Привокзальний». Продавщиця сама придбала рибу, а потім коптила в домашніх умовах.

Лікарі проводять постраждалим повний комплекс лікувально-діагностичних заходів.

Держпродспоживслужба проводить своє розслідування. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею «Порушення санітарних правил», яка передбачає покарання у вигляді штрафу або обмеження волі на строк до трьох років.


А поділитися?