Пацієнтки пологових будинків пікетують Львівську ОДА

logo
31880_pacientki_pologovih_budinkiv_piketujut_lv.jpeg


Сьогодні, 17 жовтня, зранку під стіни Львівської ОДА прийшли близько сотні людей, серед яких десятки матерів, які народжували у львівських пологових. Люди насамперед зібралися вшанувати пам’ять Поліни Стронціцької, дитини, яку нещодавно мама народила мертвою в пологовому відділенні на Рапопорта, жінка звинувачує у трагедії лікуючого лікаря.

Пікетувальники прийшли під стіни адміністрації з дитячими колясками, численними плакатами і лампадками, які запалили в пам’ять про загиблу в пологовому дівчинку.

Частина людей зайшла в приміщення ОДА, де зустрілися з представниками влади. Решта пікетувальників стоять на вулиці, тримаючи в руках плакати з написами проти загальної системи роботи пологових відділень, проти розцінок за народження дитини та недбалості лікарів-гінекологів тощо.

Фото голови ГО “Варта-1” Ігоря Зінкевича

Пікетувальники вимагають якомога швидшого розслідування справи Тетяни Стронціцької, матері Поліни Стронціцької, неупередженої перевірки всіх пологових будинків у Львові, реальних кроків у боротьбі з корупцією в пологових, зокрема, функціонування гарячої лінії, на яку могли б звертатися жінки в разі халатності медперсоналу чи вимагання хабарів.

Нагадаємо, Тетяна Стронціцька, невістка екс-воротаря «Карпат» Богдана Стронціцького, нещодавно в пологовому відділенні комунальної лікарні №3 у Львові народила мертве немовля. Жінка стверджує, що це сталось через таблетку, яку їй напередодні дала лікуючий лікар Оксана Колодій. 

Додамо, що відсьогодні, 17 жовтня, і до 8 листопада пологове відділення на Рапопорта закрили на планову профілактику, а лікаря Оксану Колодій на час внутрішнього розслідування відсторонили від роботи і перевели на роботу в жіночу консультацію.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...