Після протестів у Львові скасували концерт Сергія Бабкіна

logo
139817_pislja_protestiv_u_lvovi_skasuvali_koncer.jpeg


Концерт було скасовано після кількагодинних протестів та невдалих переговорів артиста і музикантів з мітингувальникамиКонцерт співака Сергія Бабкіна у Львові в клубі «Малевич» сьогодні таки  не відбудеться. Про це повідомляє Forpost.lviv.ua. «Захід було скасовано після кількагодинних протестів та невдалих переговорів артиста і музикантів з мітингувальниками. Гроші за квитки людям обіцяють почати повертати з понеділка. Люди

<p>Гроші за квитки людям обіцяють почати повертати з понеділка</p>

Гроші за квитки людям обіцяють почати повертати з понеділка

Концерт співака Сергія Бабкіна у Львові в клубі «Малевич» сьогодні таки  не відбудеться.

Про це повідомляє Forpost.lviv.ua.

«Захід було скасовано після кількагодинних протестів та невдалих переговорів артиста і музикантів з мітингувальниками. Гроші за квитки людям обіцяють почати повертати з понеділка. Люди починають розходитися. Чути вигуки: «Слава Україні! Героям слава!», – інформує місцеве видання. 

Як повідомляв «Главком», у Львові в суботу, 7 жовтня, активісти правих організацій влаштували блокаду перед клубом «Малевич», де о 19:00 мав розпочатися концерт Сергія Бабкіна, оскільки він неодноразово виступав у Росії та в анексованому Криму. Між поліцією та активістами почалися сутички. Кількох найактивніших затримали.

Водночас, представник організатора Вячеслав Роман запевняв, що концерт, на який продали усі квитки, таки має відбутися.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...