Початок опалювального сезону розпочався не для всіх

logo
33949_pochatok_opaljuvalnogo_sezonu_rozpochavsj.jpeg


Щороку франківчани стикаються з тим, що опалювальний сезон починається пізніше, ніж обіцялося. У жителів будинку за адресу Коновальця, 46 проблема серйозніша – від початку опалювального сезону тепла у їхніх домівках не побільшало. жаліються на цю проблему усі жителі – цілий будинок без тепла. Один з жителів, Зеновій Перханяк показує аркуш, повністю списаний номерами телефонів – розповідає, що від 7 жовтня телефонує і його направляють далі: від СТЕКу до Теплокомуненерго, звідти –МІУК, потім назад в СТЕК, та тепліше від цього не стає.

14793913_1254528627936990_2009617206_n-1

«Тепла немає. Куди не дзвонимо – гаряча лінія 1580, МІУК, «Станіславська», – ніхто не приймає мір. Ті передають, що тепло до будинку передали, що це вже не їхнє, аварійна служба не реагує ніяк, а в будинку – 14-15 градусів» – розповідає Зеновій.

Як журналістові «Галицького кореспондента» відповіли у СТЕКу, будинок взагалі не їхній, і потрібно телефонувати в Теплокомуненерго, хоча жителі кажуть – будинок СТЕКу.

В результаті довідалися, що опаленням в будинку має займатися таки СТЕК, але оскільки можливості не має, – обслуговує його Теплокомуненерго. Вони ж, у свою чергу, розповідають, що технічно не встигають в усіх будинках випустити повітря, аби батареї гріли так, як треба.

Точно сказати нічого не можуть, жителі телефонують, а в будинку далі холодно.

Нагадаємо, Теплокомуненерго краще стартувало в опалювальному сезоні, ніж СТЕК


Реклама

А поділитися?