​Поки діти “відпочивали”, їх шукала поліція

logo
113988_poki_diti_vidpochivali_jih_shukala_polici.jpeg


Полісмени Радехівського відділення поліції сьогодні вранці знайшли четверо підлітків, які зникли напередодні. Діти поїхали з доку, а батьки, розшукуючи їх, зателлефонували правоохоронцям.

Випадок стався вчора ввечері. 17-річний брат одного з загублених дітей повідомив, що його рідні із знайомими напередодні поїхали з дому та досі не повернулись. Був пізній час, тому він почав хвилюватись.

За попередньою інформацією, 16-річний хлопець разом з двома друзями та дівчиною вирушили з села на підводі. Додому вони не повернулись.

Група швидкого реагування ПП Радехова вирушила на пошуки. Зниклих правоохоронці знайшли сьогодні зранку неподалік ближнього лісу на відстані 3 км він села. Діти знаходились у покинутому будинку. Як вже згодом розповіли “втікачі”, вони в такий спосіб вирішили відпочити.

Всі підлітки неушкоджені, жодних надзвичайних ситуацій не виявлено. За матеріалами справи спершу було відкрито кримінальне провадження за статтею про умисне вбивство. Зараз стосовно цієї ситуації вирішується питання про притягнення батьків до кримінальної відповідальності.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...