Польське консульство у Львові сьогодні не працює

logo
79019_polske_konsulstvo_u_lvovi_sogodni_ne_prac.jpeg


Коли відомство відновить роботу, наразі невідомо.Фото: polska.org.ua

Фото: polska.org.ua

Інформацію про те, що консульство не працюватиме і сьогодні, журналістам Тvoemisto.tv підтвердили у відомстві. Коли роботу відновлять, поки що невідомо.

Раніше у МЗС Республіки Польща підтвердили факт обстрілу Генерального Консульства Польщі у Луцьку, а польське посольство в Україні відразу направило відповідну дипломатичну ноту в МЗС України, йдеться на сторінці відомства у Facebook. 

МЗС Польщі у зв’язку з подіями викликало посла України в Польщі Андрія Дещицю. 

В ході розмови віце-міністр закордонних справ Я. Дзєдзічак повідомив, що до часу, поки очікування польської сторони не будуть виконані, усі польські консульські установи в Україні будуть зачинені, – йдеться у заяві МЗС Польщі.

Як зазначається, на зустрічі Дзєдзічак наполегливо вимагав, аби українська сторона застосувала рішучі дії з метою виявлення і покарання виконавців обстрілу Генерального консульства Польщі в Луцьку, а також забезпечила ефективну цілодобову охорону польських дипломатично-консульських установ, акредитованих на території держави.

Водночас держсекретар наголосив, що консули і надалі надаватимуть необхідну допомогу громадянам Польщі.

Нагадаємо, 29-го березня, не працювали Генеральні консульства Республіки Польща у Києві, Харкові, Одесі, Вінниці, Львові та Луцьку. Роботу відомств тимчасово припинили після обстрілу консульства у Луцьку.

Додамо, уночі 29-го березня невідомі обстріляли приміщення Генерального консульства Польщі в Луцьку, яке розташоване на вулиці Дубнівській, 22б. 


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...